TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, DESHTON DEGJESA PUBLIKE/QYTETARE, SHOQATA DHE ORGANIZATA NUK MARRIN PJESE.(FOTO/VIDEO)

Dëgjesa publike e thirrur nga Bashkia Lezhë mbi programin afatmeswm buxhetor 2018- 2020 ka dështuar.Shkak u bë mospjesmarrja e qytetarwve, shoqatave apo dhe organizatave të ndryshme në këtë takim.

Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *