TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, BREGDETI I TALES PERVEÇ INFRASTRUKTURES I MUNGON PASTERTIA. (FOTO/VIDEO)

Edhe pse jemi fare pranë sezonit turistik bregdeti i tales vazdon që të jetë i mbushur me mbeturina të shumta.Turistët e parë kanë nisur që të vinë për pushime në ktë bregdet por kërkojnë më shumë vëmëndje dhe më shumë pastërti pasi siç shprehen ata bregdeti i tales është shume i bukur.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, “TAKIM PER LETERSINE”. (FOTO/VIDEO)

“Takim për Letersinë” ishte edhe takimi i radhës në bibliotekën Gjergj Fishta të qytetit të Lezhës ku ishte i pranishem poeti, kritiku dhe përkthyesi i shumë librave të huaj Enton Bido.Si një mik i mirë i letrave Bido ka ndarë me lexuesit Lezhjanë kumtin e fjalës së tij artistike dhe[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *