TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, 12 VJET CREDINS BANK/INAUGURIMI I AMBJENTEVE TE REJA.(FOTO/VIDEO)

Credins Bank pas 12 vitesh në qytetin e Lezhës ka inaguruar godinën e re nga ku do i shërbehet jo vetëm me profesionalizëm por edhe në kushte më komode klientit.Të ftuarit në këtë event ishin klientë të bankës por jo vetëm edhe përfaqësues të institucioneve etj.Shiriti i inaugurimit u pre nga zv.Dr. e përgjithshme e Credins Bank Monika Mile dhe Dr. i Bankës Credins Lezhë Ndrec Pema ndërsa nr 1 i bankës Credins Maltin Kërkuti tha se fondet e përfituara nga depozitat do të jenë në dispozicion të bisnesit në qytetin e Lezhës.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *