TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, NIS PASTRIMI I KANALIT TE FILDANES.(FOTO/VIDEO)

Ka nisur pastrimi i kanalit të Fildanës nga ana e bashkisë së Lezhës kanal i cili ka qënë mjaft i ndotur si fillim janë hequr kjoskat ndërsa në ditët në vazhdim do të ndërhyhet edhe në kanal.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, 10 VJET PA AT.ZEF PLLUMBIN.(FOTO/VIDEO)

10 vjetori i ndarjes nga jeta i At.Zef Pllumbit është përkujtuar edhe në qytetin e Lezhes.Miq të afërm dhe personalitete të ndryshme kanë vlerësuar figurën e tij për qëndresën nën diktaturë dhe mendimin e përparuar. At. Zef Pllumbi ka ditur të lërë gjurmët e tij në histori edhe pse ka[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *