TV LEZHA

TV LEZHA

KURBIN, “FRYMA E SHPRESES” NDIHMON FAMILJEN GJOKA.(FOTO/VIDEO)

Pas publikimit të rastit të familjes së Anton Gjokes në media për gjëndjen e vështirë ekonomike në të cilën ndodhet kjo familje fondacioni fryma e shpresës ju ka dërguar atyre disa pako me ushqime dhe
veshmbathje.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *