TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, BIBLIOTEKA PASUROHET ME 1000 TITUJ TE RINJ.(FOTO/VIDEO)

Bibliotekës së lëvizshme në Lezhë i janë shtuar mbi 1 mijë tituj librash të rinj si dhe një automjet i cili është përshtatur si bibliotekë.Këto investime u bënë të mundura falë fondit prej 10 mijë dollarësh të përfituar në një konkurs kombëtar, ku praktika e prezantuar nga Bashkia Lezhë për biblioteken e lëvizshme u vlersua me çmimin e parë.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *