TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, AKSIDENTON KEMBESOREN/LARGOHET AUTOMJETI.(FOTO/VIDEO)

Një aksident ka ndodhur në hyrje të Shëngjinit ku një automjet tip fuoristradë ka përplasur një këmbësore dhe është larguar nga vendngjarja ndërsa policia është në kërkim të shkaktarit të aksidentit.

Artikuj Pasardhes

LEZHE, ZADRIMA TASHME DESTINACION TURISTIK.(FOTO/VIDEO)

Zona e zadrimës është një vend me tradita dhe me bukuri të shumta natyrore.Në këtë zonë është zhvilluar një itinerar turistik me gazetarë dhe me operatorë turistikë me qëllimin që kjo zone të promovohet dhe të përfshihet në guidat turistike. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *