TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE,TREGU I FRUTA PERIMEVE DHE KONKURENCA E PANDERSHME.(FOTO/VIDEO)

Tregu i fruta-perimeve në qytetin e Lezhës po shkon çdo ditë drejt falimentimit të plotë.Tregtarët jashtë kamerës shprehen mjaft të indinjuar pasi konkurrenca e pandershme po i fundos.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, DY PIKTORE NJE GALERI.(FOTO/VIDEO)

53 piktura janë ekspozuar nga dy piktorë Lezhjanë në galerine e arteve në qytetin e Lezhës. Ardjan Mashi dhe Bujar Mallunza kanë sjellë për publikun Lezhjan artin e tyre në forma dhe në koncepte të dryshme.Autorët kanë guxuar duke hedhur në telajo një botë të gjërë shpirtërore duke sjellë bukurinë[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *