TV LEZHA

TV LEZHA

KRUJE, KABINAT ELEKTRIKE NE HARRESE TOTALE.(FOTO/VIDEO)

Kabinat elektrike vazhdojnë që të paraqiten një problem mjaft shqetësues në shume zona të vendit ku një prej tyre është në fshatin Nuaje të malesise së Krujës e cila rrezikon jetën e banorëve të zonës por me të rrezikuar janë fëmijët pasi kabina është pranë shkollës së fshatit.


Artikuj Pasardhes

MOTI ME BORE DHE NGRICA, RRUGA E KOMBIT KALOHET ME VESHTIRESI (FOTO)

Në Rrugën e Kombit situata vijon të jetë e vështirë, automjetet qarkullojnë me shumë vështirësi si pasojë e borës së madhe. Duhet theksuar se reshjet vijojnë me intensitet të lartë. Pjesa më problematike deri tani është nga tuneli i Kalimashit deri në Rrëshen. Në segmentin e Rrugës së Kombit drejtuesit[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *